Stick Soccer 2

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.1 MB
  • Sürüm 1.2.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Stick Sports Ltd
Stick Soccer 2 indir; Spor oyunları kategorisinde yer alan Stick Soccer 2 futbol sporu üzerine kurulmuştur.

Oyun konusunda kaliteli yapıtlar ortaya koyması ile bilinen Stick Sports stüdyosu tarafından geliştirilen Stick Soccer 2 mobil oyununda saatlerce sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Spor oyunları kategorisinde yer alan Stick Soccer 2 futbol sporu üzerine kurulmuştur. Gelişmiş oyun görselleri ve zekice yapılan tasarımlar ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran bir oyun olan Stick Soccer 2 bağımlılık yapıcı bir mobil oyun deneyimi sunuyor.

En çok bilinen Dream League Soccer, FIFA oyunları kadar beğenilen ve tercih edilen Stick Soccer 2 spor oyunu il mücadele dolu bir futbol oyunu deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunun gelişmiş grafikleri hem tabletler hem de cep telefonları için uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Oyun içerisinde vakit geçirdikçe sıkılmayacak aksine hırs yaparak daha fazla puan kazanmaya çalışacaksınız.

Günün stresini atmak için akşam cep telefonunuzu elinize aldığınızda kafanızı boşaltacak eğlenceli bir oyun arıyorsanız Stick Soccer 2 mobil oyununu Android akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirin. Oyunda başarılı bir futbol takımının üyesi olacaksınız. Başarılı bir futbolcu olarak görev yapacağınız Stick Soccer 2 mobil oyununda saha çıkacak ve rakibinizin kalesine gol atarak takımınızı yüksek seviyelere çıkarmaya çalışacaksınız.

Uluslararası düzeyde en büyük takımlardan birini seçerek dahil olabilirsiniz. Her daim gözünüzü yükseklere dikin, büyük takımlar ile başarılı mücadeleler elde etmeye hak kazanın. Yeşil sahada göstermiş olduğunuz performans doğrultusunda başarı puanları hanenize yazılacak, daha güçlü takımlar ile karşılaşma yaşamaya hak kazanacaksınız. kendi teknikleriniz doğrultusunda rakibinizi yerle bir edecek hamleler yapın. Topu rakibin ayağından alın, hızla koşmaya başlayın ve isabet alarak atışınızı gerçekleştirin. Topu kaleye doğru açıdan gönderdiğiniz taktirde sayı elde edebilirsiniz. Rakibin önüne geçecek hamleler yaparak oyunu kazanmanın en kolay yolunu keşfedebilirsiniz.

Kırmızı kart yememeye özel gösterin, aksi halde ceza alarak oyunu kaybedebilirsiniz. Gelişmiş grafik tasarımları ve kolay oynanış şekli ile dikkatleri üzerine toplayan Stick Soccer 2 futbol oyununda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, oynadıkça oynamak isteyeceksiniz. Akıllı cihazınızın yanınızda olduğu sürece sıkılma olayına son verin. Kazanmak için gol atın ve sayıları kendi hanenize yazdırın.

Stick Soccer 2 indir